PARTNEŘI PROJEKTU

Gaudia

Vážíme si spolupráce s terapeutickým centrem Gaudia. Jeho tým poskytne projektu metodickou podporu a také služby v rámci terciární podpory dětí s problémy v chování a učení a jejich rodičů.

After In

Spolupráci s Centrem pro rodinu PSS a klinické adiktologie, z. ú. velice vítáme a děkujeme za poskytnutí metodické podpory i spolupráce v rámci terciární podpory podpořených osob.

After In

Spolupráce se společností Mladý podnikavec nám umožňuje prezentovat náš projekt i na Slovensku.

Dobrá rodina

Děkujeme, že náš multioborový tým obohacují svými zkušenostmi odborníci ze společnosti Dobrá rodina.

Dobrá rodina

Díky partnerství s MAS Střední Polabí resp. MAP II pro Brandýsko můžeme ještě efektivněji podporovat školy zapojené do našeho projektu Rozum a Cit pro školy.

Kher

Nakladatelství romské literatury KHER podporuje tvorbu a vydávání knih romských autorů nejen v České republice. Prostřednictvím autorských čtení pro veřejnost a literárních dílen pro školy představuje veřejnosti romské spisovatele a jejich díla. Přispívá k ukotvení tohoto fenoménu do hlavního proudu české kultury.

Kher

Díky partnerství s MAP II pro Brandýsko resp. MAS Střední Polabí můžeme ještě efektivněji podporovat školy zapojené do našeho projektu Rozum a Cit pro školy.